Wesela Warszawa Zaloguj się / Załóż konto

dodaj obiekt weselnyWesela

Papierowe dekoracje? Czemu nie!

 

Papierowe dekoracje? Czemu nie!

Fot. www.pixabay.com

Na weselach w nadchodzącym sezonie wyraźnie zauważalny stanie nowy trend dekoracyjny. Mowa o papierowych dekoracjach i lampionach stanowiących alternatywę dla popularnych od wielu lat balonów. Jeśli planujesz wesele i lubisz nieszablonowe rozwiązania – koniecznie zobacz, jak prezentują się te oryginalne dekoracje.

Wielkie, papierowe lampiony w kształcie kuli to nowe, ciekawe rozwiązanie, zastępujące kwiaty i balony. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych dekoracji weselnych. Papierowe kule zawieszone pod sufitem pozwolą stworzyć przyjemną, lekką i wręcz niebiańską atmosferę pełną pięknych barw i kształtów.

Poza lampionami, wśród papierowych dekoracji znajdziemy również kwiaty, które mogą posłużyć do dekoracji sali weselnej, kościoła i domu Państwa Młodych. Cechują się bardzo łatwą obsługą i uniwersalnością wykorzystania. Pomogą stworzyć piękną, romantyczną atmosferę.

Papierowe dekoracje nadają się nie tylko do zawieszenia pod sufitem, ale również do dekoracji stołów, auta ślubnego oraz ławek w kościele. Idealnie sprawdzą się nie tylko podczas ceremonii zaślubin, ale także jako dekoracja domu, ogrodu, restauracji, sali weselnej, a także podczas wielu innych uroczystości, jak np. przyjęcie urodzinowe dla dziecka, jubileusz małżeństwa lub event firmowy.

Papierowe lampiony to idealne rozwiązanie jeśli cenimy oryginalne pomysły i chcemy pozytywnie zaskoczyć gości. Można je nabyć w wielu sklepach internetowych, specjalizujących się w dekoracjach ślubnych.
Data publikacji: 23.05.2016

 

Ostatnie tematy