Wesela Warszawa Zaloguj się / Załóż konto

dodaj obiekt weselnyWesela

Najciekawsze upominki dla gości

 

Najciekawsze upominki dla gości

Fot. pixabay.com

Zwyczaj wręczania gościom weselnym upominków jest w naszym kraju coraz bardziej popularny. Niezależnie od regionu Pary Młode chętnie praktykują tę tradycję, szczególnie jeśli na przyjęciu są goście z zagranicy. To doskonały sposób na podziękowanie za przybycie, życzenia, prezenty i wspólną zabawę.

Moda na prezenty dla gości, podobnie jak cała moda ślubna, dynamicznie się zmienia. Jeszcze najczęściej decydowano się na pudełeczka ze słodyczami. Dziś młodzi szukają nieco bardziej eleganckich i oryginalnych pomysłów.

Duże, kolorowe lizaki
Pyszne, duże lizaki na pewno ucieszą najmłodszych uczestników wesela, a nieco starszym przypomną radosne czasy dzieciństwa. Stanowią nie tylko fajny prezent dla gości, ale też ciekawy gadżet podczas sesji w fotobudce!

Miód i przetwory w słoiczkach
To słodki i zarazem elegancki upominek, który na pewno ucieszy każdego gościa. Ozdobne malutkie słoiczki wraz ze spersonalizowanymi etykietami można zakupić w wielu sklepach internetowych. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Wachlarze
Wachlarz to upominek, który przyda się podczas szalonej weselnej zabawy. Ucieszą się z niego szczególnie panie. Może być wyjątkowo przydatny, jeśli wesele odbywa się w upalny, letni dzień. W sieci znajdziesz wachlarze ze spersonalizowanym bilecikiem, a dla najbardziej wymagających przygotowano wachlarze ekologiczne.

Pamiętajcie też o słodkościach. Ciasto i tort to ciągle bardzo popularne upominki wręczane gościom po uroczystości. Można zapakować je w piękne, ozdobne pudełka z imiennymi etykietami. Dobrze zastanówcie się, jaki upominek wybrać dla swoich gości. Wybierając oryginalny prezent możecie być pewni, że goście na pewno ucieszą się z niego i zapamiętają go na długo.
Data publikacji: 09.05.2016

 

Ostatnie tematy