Wesela Warszawa Zaloguj się / Załóż konto

dodaj obiekt weselnyWesela

Jak wybrać idealną fotobudkę na wesele?

 

Jak wybrać idealną fotobudkę na wesele?

Fot. www.pixabay.com

Wśród pomysłów na dobrą zabawę na weselach oraz wszelkich imprezach i uroczystościach jest fotobudka. W tym poście omówimy pokrótce jak można wykorzystać fotobudkę na weselu. Oczywiście pomysłów jest cała masa ale dziś postaramy się omówić jak wykorzystać fotobudkę maksymalnie aby wszyscy weselnicy zdążyli się nią nacieszyć a uwierzcie nam, że chętnych jest zawsze więcej niż liczba gości weselnych!

1. Ustal budżet
Fotobudki wynajmuje się zazwyczaj na godziny, a minimalna długość pracy na weselu to dwie godziny. Ceny wahają się od 750 zł do 1000 zł za dwie godziny pracy przy czym wyższa cena oznacza zwykle wyższy poziom profesjonalizmu. Pamiętaj też, że żadna fotobudka nie zastąpi profesjonalnego fotografa, dlatego nie poprzestawaj na wynajęciu fotobudki licząc na wiele pięknych i profesjonalnych ujęć z wesela. Fotobudka to urządzenie służące do robienia zdjęć statycznych, w jednym miejscu. Nie zastąpi więc dynamicznych zdjęć w tańcu i romantycznych ujęć z zaskoczenia.

2. Wybierz czas
Pamiętaj, że nie ma potrzeby wykajmowania fotobudki na całe wesele. Wybierz więc optymalny Twoim zdaniem czas, podejmując decyzję rozsądnie. Należy pamiętać, że dwie godziny wystarcza jedynie na niwielkie przyjęcia, na około 50 osób, dlatego w przypadku większych wesel najczęstszym zamówieniem są 3 godziny pracy fotobudki. To najbardziej optymalny czas jeśli chcemy aby wszyscy goście zdążyli zdążyli zrobić sobie w niej zdjęcia.

3. Wybierz miejsce
Dobrze przemyśl kwestię umiejscowienia fotobudki na sali weselnej. Pamiętaj, że musi być dobrze widoczna dla wszystkich gości, a jednocześnie nie może utrudniać poruszania się i tańczenia. Weźcie pod uwagę, że z pewnością ustawi się do niej kolejka, która również nie powinna utrudniać poruszania się po sali.
Gdzie wobec tego ją umiejscowi? Najlepiej w pobliżu drzwi głównych lub bocznych, tak by ich tarasować i umożliwić gościom swobodne przejście.
Data publikacji: 24.06.2016

 

Ostatnie tematy